zamknij
Polityka Prywatności.

Zespół redNet Dom Sp. z o.o. tworzą młodzi ludzie, których kreatywne podejście zapewnia stały rozwój grupy. Polityka personalna firmy opiera się na indywidualnym podejściu do pracownika.

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szkolenia, możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów
  • Pakiet socjalny
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą

Jeśli chcesz dołączyć do redNet Dom, zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy oraz przesłania swojego aktualnego CV (z klauzulą dotyczącą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji).

Aktualnie prowadzimy rekrutację na poniższe stanowiska

Gdańsk

Firma redNet Dom wchodzi w skład redNet Property Group która zadebiutowała w kwietniu 2001 roku. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wykończenia i doposażenia wnętrz. Zakres naszych usług obejmuje obszar całej Polski.

Obecnie firma poszukuje kandydata na stanowisko:

Koordynatora Robót

miejsce: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • koordynacja dostaw i pracy wykonawców,
  • kontakt z dostawcami i wykonawcami,
  • kontraktowanie materiałów i usług,
  • wykonywanie wycen,
  • umiejętność weryfikacji ofert i podejmowania decyzji,
  • znajomość lokalnego rynku branży robót wykończeniowych,
  • znajomość materiałów wykończeniowych i technologii ich wykonywania

Wymagania:

  • ukończone studia budownictwa lub student ostatniego roku,
  • doświadczenie w zakresie robót wykończeniowych w budownictwie,
  • prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość programów Windows , AutoCad,
  • język angielski w stopniu komunikatywnym,
  • Uprawnienia budowlane – dodatkowy atut

 Oferujemy:

  • stałą pracę w młodym i ambitnym zespole,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • szkolenia,
  • możliwość rozwoju.

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o złożenie aplikacji (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny) poprzez przesłanie na adres: robert.stawecki@rednetproperty.com

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883)".

Wrocław

Obecnie firma poszukuje kandydata na stanowisko :

miejsce: Wrocław

  • znajomość materiałów wykończeniowych i technologii ich wykonywania,

Wymagania:

  • prawo jazdy kat.B,
  • Uprawnienia budowlane – dodatkowy atut,

 Oferujemy:

Warszawa

• Budowanie relacji z potencjalnymi klientami, pierwszy kontakt z klientem, aktywne uczestnictwo
w spotkaniach,
• Pomoc przy tworzeniu projektów aranżacji wnętrz, przygotowywanie ofert wykończeniowych,
wykonywanie rysunków 2D,
• Prace biurowe związane z aktualizacja materiałów wykończeniowych dostępnych
w biurach sprzedaży

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe w kierunkach: architektura wnętrz, architektura, budownictwo,
• Doświadczenie w sprzedaży usług,
• Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Znajomość programu AutoCAD,
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
• Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny.

Oferujemy:

• Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
• Szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego,
• Przyjazną atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole profesjonalistów,
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę lub własnej działalności gospodarczej,
• Pakiet socjalny: opieka medyczna, karta Multi Sport.

Zainteresowane osoby zapraszamy do wysyłania CV na maila: info@rednetdom.com
Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firm: INTEGRUM MANAGEMENT Sp. z o.o., redNet
Property Group Sp. z o.o., redNet 24 sp. z o.o., redNet Dom Sp. z o.o., Tabelaofert.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Dywizjonu 303 nr 129b w celu
przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź.
zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko
z wybranymi kandydatami.

Koszalin
Poznań
Katowice